Shropshire Hill Winter Series 2009 - 2010 After 3 Races

Race date: 
Sun, 06/12/2009 - 3:00pm

POS NAME CLUB Cat Total Races Breiddens Wreker Cracker
1 Steven Cale SAC SM 331% 3 107% 117% 107%
2 Ian Grindley Wolv/Bilston M45 303% 3 99% 106% 98%
3 Matthew Clewes Mercia M50 293% 3 99% 101% 94%
4 Simon Daws Telford AC M55 274% 3 91% 94% 90%
5 David Malia U/A M40 260% 3 87% 88% 85%
6 Darren Mitchelmore P Tri M40 259% 3 86% 90% 83%
7 Val Swingler Shropshire Shufflers L40 257% 3 83% 89% 85%
8 Andrew T Davies Telford Harriers M55 242% 3 83% 82% 78%
9 Helen Skelton Newport & District SL 241% 3 77% 85% 79%
10 Chris Myles Shropshire Shufflers M45 240% 3 79% 81% 80%
11 Andy Barton Shropshire Shufflers M50 239% 3 79% 83% 78%
12 Rick Robson Mercia M55 239% 3 81% 79% 78%
13 Colin Williamson Shropshire Shufflers M65 234% 3 79% 79% 75%
14 Peter Hudson Mercia M45 233% 3 77% 81% 74%
15 John Morris VCAC M50 224% 3 78% 75% 70%
16 David Gould Serpentine M55 221% 3 74% 76% 72%
17 Geoff Cowell Mercia M50 218% 3 71% 75% 71%
18 Celia Mills Calder Valley L45 216% 3 70% 76% 69%
19 Jacki Jarvis Oswestry Olympians L45 216% 3 73% 72% 71%
20 Peter Nesbitt Oswestry Olympians M45 210% 3 69% 73% 68%
21 Arthur Clare-Hay Mercia M65 208% 3 66% 72% 69%
22 Jean Turner Telford Harriers L45 207% 3 66% 71% 70%
23 Roger Lamb Mercia M45 198% 2 100% 99%
24 Richard Paddock Shropshire Shufflers M50 191% 3 56% 70% 65%
25 Duncan Beales U/A M45 183% 2 87% 96%
26 Stephen Pyke Staffs Moorlands AC M40 183% 2 82% 100%
27 David Carson Shropshire Shufflers M40 182% 2 92% 90%
28 Ned Lammas Mercia FR M40 181% 2 95% 86%
29 Colin Lancaster Telford M45 181% 2 91% 90%
30 Paul Beeson Maldwyn Harriers M40 180% 2 92% 88%
31 Daniel Brazier Wolverhampton & Bilston AC SM 178% 2 92% 86%
32 Andrea Rowlands Eryri SL 178% 2 89% 89%
33 Mark Agnew Mercia FR M40 177% 2 91% 86%
34 Sue Whittingham Shropshire Shufflers L50 174% 3 58% 60% 57%
35 Elizabeth Salisbury Shropshire Shufflers L55 174% 3 58% 60% 57%
36 Nick Thomas Trismart SM 174% 2 85% 89%
37 Glyn Fletcher Maldwyn Harriers M45 173% 2 87% 86%
38 Maurice Reid Newport & District M40 171% 2 89% 82%
39 Bob Dredge Mercia FR M55 171% 2 88% 83%
40 Paul Hammond Wolverhampton & Bilston AC SM 171% 2 90% 80%
41 Jim O'Hara Helsby SM 170% 2 83% 87%
42 Mel Price Mercia FR SL 170% 2 88% 82%
43 Robbie Webster Helsby M65 170% 3 58% 58% 54%
44 Dave Haden Stourbridge RC M40 168% 2 83% 86%
45 Sam Leachman UA SM 167% 2 86% 81%
46 Craig Lewis Amazing Feet M40 167% 2 81% 86%
47 Russell Mapp Mercia M50 165% 2 84% 81%
48 Duncan Davies Wolverhampton & Bilston AC M50 164% 2 85% 80%
49 Peter Johnson Mercia M55 164% 2 82% 82%
50 Andy Wall U/A M50 163% 2 82% 81%
51 Kevin Allerton UA SM 163% 2 84% 79%
52 John Currie Mercia FR M55 162% 2 82% 80%
53 Andrew Hearle Mercia M50 160% 2 81% 80%
54 Calvin Wright UA M40 159% 2 80% 78%
55 Jon Box UA M50 157% 2 81% 76%
56 Kim Braznell Halesowen L50 156% 2 79% 77%
57 Ryan Fulford Telford Harriers SM 155% 2 81% 74%
58 Nathan Marland U/A SM 155% 2 74% 81%
59 Stuart Tromans Dudley Kingwindford RC M40 154% 2 77% 77%
60 Sheila Barbour Evesham Vale RC SL 153% 2 78% 75%
61 Paul Atkinson Calder Valley M45 153% 2 80% 73%
62 Steve Jones Eryri M50 152% 2 78% 75%
63 David Winterton UA M40 152% 2 77% 74%
64 Geoff Beach UA M45 151% 2 78% 74%
65 Gary Gunner Croft Ambrey M60 150% 2 78% 71%
66 John Taylor Newport & District M40 148% 2 75% 73%
67 Stephen Thompson UA M45 147% 2 76% 71%
68 Daniel Cheshire U/A M40 147% 2 76% 71%
69 Mark Skidmore Dudley Kingwindford RC SM 147% 2 76% 71%
70 Roy Betts Evesham Vale M45 145% 2 75% 70%
71 David Tozer Bayston Hill Salad Dodgers M40 144% 2 72% 72%
72 Ian Blakebrough Cheshire Hash House Harriers M55 143% 2 75% 68%
73 John Nightingale UA SM 142% 2 74% 68%
74 Gill Evans Shepshed L45 141% 2 66% 75%
75 Sean Mooney Newport & District RC M45 140% 2 69% 71%
76 Phil Clarke Mercia M50 138% 2 70% 68%
77 Dave Nichols Mercia M55 138% 2 73% 65%
78 David Brown Newport & Dist SM 138% 2 71% 67%
79 Quentin Shaw UA M50 136% 2 71% 65%
80 Louise Massey Amazing Feet RC L40 133% 2 69% 64%
81 Colin Downey Dudley Kingswinford M50 133% 2 64% 68%
82 Anthony Lowe UA M50 131% 2 67% 64%
83 Robert Kilgour Amazing Feet RC M45 130% 2 67% 62%
84 Daron Windle Stafford Tri Club M40 129% 2 66% 64%
85 Duncan Bowdler Shrewsbury RR SM 125% 2 62% 63%
86 David Whiley Mercia M60 122% 2 57% 66%
87 Kathryn Roper Newport & District RC SL 114% 2 60% 54%
88 Tim Davies Mercia SM 113% 1 113%
89 Andi Davies Mercia SM 110% 1 110%
90 Pete Vale Mercia SM 104% 1 104%
91 Jon Bowie Trismart SM 103% 1 103%
92 Paul Shackleton Clayton Le Moors Harriers M45 101% 1 101%
93 Colin Bishop Saddleworth Runners SM 100% 1 100%
94 James Ellis Warrington AC SM 99% 1 99%
95 Mark Fenn UA SM 98% 1 98%
96 James Walker Keswick AC SM 98% 1 98%
97 Russell Barron Stafford Harriers SM 98% 1 98%
98 Paul Jones Oswestry Olympians SM 97% 1 97%
99 Andrew Sprague Tipton Harriers SM 96% 1 96%
100 Neil Ashcroft Ambleside AC M40 95% 1 95%
101 Simon White Mercia SM 95% 1 95%
102 Stuart Hawkes Amazing Feet RC SM 95% 1 95%
103 Simon Ellis Tattenhall M40 94% 1 94%
104 Richard Dearden Peel Road Runners M40 94% 1 94%
105 Steve Hawkes Amazing Feet RC SM 94% 1 94%
106 Simon Edwards Buchley Runners SM 93% 1 93%
107 Michael Roberts Bristol and West SM 92% 1 92%
108 Ian Gait U/A SM 92% 1 92%
109 Dale Colclough Trentham RC M50 92% 1 92%
110 Rob Minton Stratford AC SM 92% 1 92%
111 Edward Davies Mercia M50 91% 1 91%
112 Jon Hedger U/A SM 91% 1 91%
113 Rod Sinclair U/A SM 91% 1 91%
114 Chris Penny Mercia M50 91% 1 91%
115 Gary Postins Newport & District RC SM 91% 1 91%
116 Greg Deacon Springfield Striders SM 91% 1 91%
117 Trefor Jones Eryri M45 91% 1 91%
118 Helen Fines Calder Valley SL 91% 1 91%
119 Martin Cliffe Eryri SM 90% 1 90%
120 Stewart Edmondson Bridgnorth AC M40 90% 1 90%
121 Ian Gladwell West End Runners M45 89% 1 89%
122 John Bristow Malvern Joggers SM 89% 1 89%
123 Karl Lewis U/A M40 89% 1 89%
124 Paul Jenkinson Eryri M40 89% 1 89%
125 Matt Sheeman U/A M45 89% 1 89%
126 Shaun Cooper Shelton Striders SM 89% 1 89%
127 Patrick Wooddisse Bristol and West SM 89% 1 89%
128 Tim Brockington Springfield Striders M50 89% 1 89%
129 Adair Broughton Helsby SM 88% 1 88%
130 Stephen Hawkins Shelton Striders SM 88% 1 88%
131 Chris Dunkerley UA SM 88% 1 88%
132 Graham Hill Calder Valley M45 88% 1 88%
133 John Lewis Newport & District RC M50 88% 1 88%
134 Pete Gardner FRA M45 88% 1 88%
135 Paul Flinn Mercia FR M45 87% 1 87%
136 Ben Gibbison Crimpiau Fach SM 87% 1 87%
137 Richard Bacon U/A SM 87% 1 87%
138 Henry Thomas Telford AC M45 87% 1 87%
139 Dave Powell Aberystwyth AC M45 87% 1 87%
140 Nick Eyke Oswestry Olympians M50 86% 1 86%
141 Stewart Bellamy Mercia SM 86% 1 86%
142 Jim Kelly Eryri M45 86% 1 86%
143 Steve Turk Shrewsbury AC M40 86% 1 86%
144 Jeremy Randell Clwydian Range Runners M45 86% 1 86%
145 Michael Reynolds UA M40 86% 1 86%
146 Richard Garbett Oswestry Olympians SM 86% 1 86%
147 Dave Austin Calder Valley SM 85% 1 85%
148 Michael Kelly Leighton Athletic M40 85% 1 85%
149 Steve Burthem Warrington AC M45 85% 1 85%
150 Matt Reid Almost Athletes M40 84% 1 84%
151 Gregory Perkins Telford AC M55 84% 1 84%
152 John Garmson Telford AC M45 84% 1 84%
153 Paul Evans Wrexham Tri SM 84% 1 84%
154 Jim O’Hara Helsby SM 84% 1 84%
155 Matthew Lawson Chepstow Harriers M40 84% 1 84%
156 John Korowajczyk Almost Athletes SM 83% 1 83%
157 David Egglestone Shropshire Shufflers M45 83% 1 83%
158 Chris Dunnerley U/A SM 83% 1 83%
159 Robert Edwards Road Runners Club M40 83% 1 83%
160 Nick Cooper Newport & District RC M40 83% 1 83%
161 Mark Sprague U/A M40 83% 1 83%
162 Paul Kent Cambridge Harriers M45 83% 1 83%
163 David Sykes Tattenhall Runners M40 83% 1 83%
164 David Bevan Saddleworth Runners M40 83% 1 83%
165 Kevin Postins Sneyd Striders M50 83% 1 83%
166 Neil Bevan Oswestry Olympians SM 83% 1 83%
167 Michelle Clarke Telford AC SL 83% 1 83%
168 Jake Ruscoe UA SM 83% 1 83%
169 Michael Innes Mercia M45 83% 1 83%
170 Noel Hogan Newport M40 82% 1 82%
171 Kean Rowlands Clwydian Range Runners M50 82% 1 82%
172 Helen Parish Amazing Feet RC SL 82% 1 82%
173 Andrew Sedgley Telford Harriers M40 82% 1 82%
174 Iestyn Thomas Oswestry Olympians SM 82% 1 82%
175 Joe Donnelly Mercia JM 82% 1 82%
176 James Dowdall UA SM 81% 1 81%
177 Anthony Powell Rhayader AC SM 81% 1 81%
178 Graham Spencer Mercia M55 81% 1 81%
179 Nicholas Holmes Tattenhall Runners M50 81% 1 81%
180 Giles Hodges Sandbach Striders SM 81% 1 81%
181 Geoff Hodges Cheshire M55 80% 1 80%
182 Philip Joss UA SM 80% 1 80%
183 David Woodvine Shropshire Shufflers SM 80% 1 80%
184 Adam Taylor Saddleworth Runners SM 80% 1 80%
185 Andy Malpass UA M40 80% 1 80%
186 Sarah Armstrong Amazing Feet RC L40 79% 1 79%
187 Peter Hortun Sneyd Striders M50 79% 1 79%
188 Marc Christian U/A M45 79% 1 79%
189 Andrew Gray U/A M40 79% 1 79%
190 Steve Wickham Erewash Valley M50 79% 1 79%
191 Matthew Shaw UA SM 79% 1 79%
192 Michael Wood Almost Athletes M40 79% 1 79%
193 Stephen Bajic Telford Harriers M50 79% 1 79%
194 S. Flinn Mercia M45 79% 1 79%
195 David McIntyre U/A SM 79% 1 79%
196 Howard Chambers Saddleworth Runners M45 79% 1 79%
197 Polly Gibb Mercia L40 79% 1 79%
198 Anthony Marsh Springfield Striders SM 79% 1 79%
199 Steve Bajic Telford Harriers M50 79% 1 79%
200 David Eccleston Shropshire Shufflers M45 79% 1 79%
201 David Edge Staffs Moorlands M55 79% 1 79%
202 David Marham Leighton Buzzard AC M45 78% 1 78%
203 Edward Ridyard UA SM 78% 1 78%
204 John Marsh Tarren Hendre M65 78% 1 78%
205 Mike Blake Eryri M60 78% 1 78%
206 Mike Cuthbert U/A M45 78% 1 78%
207 Peter Garson Aberystwyth AC M40 78% 1 78%
208 Dave Woodvine Shropshire Shufflers SM 78% 1 78%
209 John Sandford Wye Valley M40 78% 1 78%
210 Nick Sharrott UA SM 78% 1 78%
211 Frederick Cooper U/A SM 78% 1 78%
212 Sarah Sherratt Wesham RR SL 78% 1 78%
213 Simon Toghill Telford Harriers M45 78% 1 78%
214 Robert Wilson UA M50 78% 1 78%
215 Clive King Eryri M40 78% 1 78%
216 Louise Barber Aberystwyth AC SL 77% 1 77%
217 Marc Recoquille U/A SM 77% 1 77%
218 Chris Good FRA M50 77% 1 77%
219 Bernie Jones U/A M50 77% 1 77%
220 Duncan Willey UA SM 77% 1 77%
221 Paul Cadman Mercia M45 77% 1 77%
222 John Williams Springfield Striders M55 77% 1 77%
223 David Rose Newport & District RC M45 77% 1 77%
224 Matt Foster UA SM 77% 1 77%
225 Tony Brayshaw Idle AC M40 76% 1 76%
226 Geoff Pettengell Mow Cop Runners M50 76% 1 76%
227 Andy Laing UA M40 76% 1 76%
228 Ben Montgomery U/A SM 76% 1 76%
229 Tom Thomas Calder Valley JM 76% 1 76%
230 Rachel Dearden Peel Road Runners SL 76% 1 76%
231 Mark Checkley FRA M45 76% 1 76%
232 Bill Llewellyn Telford AC M50 76% 1 76%
233 Nigel Glaze Mercia M40 76% 1 76%
234 Nicky Turvey Croft Ambrey L45 76% 1 76%
235 Sarah Bland Stratford AC L45 76% 1 76%
236 Tim Parker U/A M45 76% 1 76%
237 Chris Brumby Sandbach Striders M45 76% 1 76%
238 Richard Collins Oswestry Olympians M40 75% 1 75%
239 Phil Gillard Helsby M45 75% 1 75%
240 Rich Barter UA SM 75% 1 75%
241 Chris Smallman Mercia M45 75% 1 75%
242 James Blissett UA SM 75% 1 75%
243 Andy Stott MDC M50 75% 1 75%
244 Bill Cork Oswestry Olympians M45 75% 1 75%
245 Julian Holt U/A M40 75% 1 75%
246 Gordon Orme Cardigan RC M65 75% 1 75%
247 Richard Froggatt Dudley Kingwindford RC M40 75% 1 75%
248 Alison Tickner Oswestry Olympians L40 75% 1 75%
249 Sandy Mackenzie Newport & Dist M40 74% 1 74%
250 Graham Dews Mercia FR M50 74% 1 74%
251 Nigel Rowlands Clwydian RR SM 74% 1 74%
252 Tony Watkin U/A SM 74% 1 74%
253 Warren Gill UA M40 74% 1 74%
254 Rupert Crew UA SM 74% 1 74%
255 Dave Davies Telford AC M50 74% 1 74%
256 Steve Cartlidge Stafford Harriers M50 74% 1 74%
257 Edward Biddle UA M40 74% 1 74%
258 Thomas Coole UA SM 74% 1 74%
259 Grahame Hughes Mercia M50 73% 1 73%
260 Juliet Hoad Telford AC L40 73% 1 73%
261 David Lloyd Halesowen M55 73% 1 73%
262 Sandra Rowlands Clwydian Range Runners L40 73% 1 73%
263 Hugo Iffla WFRA M55 73% 1 73%
264 Derek Osborne Shrewsbury AC M55 73% 1 73%
265 Jurgi Camblong U/A SM 73% 1 73%
266 Steven West U/A SM 73% 1 73%
267 Simon Kimberley Sneyd Striders M50 73% 1 73%
268 Mark Minihane UA SM 73% 1 73%
269 Chris Rogers Cambridge Harriers M40 73% 1 73%
270 Roger Gooding Springfield Striders SM 72% 1 72%
271 Joan Clarke Stourbridge RC L50 72% 1 72%
272 Phil Blatch Mercia M55 72% 1 72%
273 Andy Lang U/A M40 72% 1 72%
274 Tony Thompson Mercia M60 72% 1 72%
275 Adnan Sharaf U/A SM 72% 1 72%
276 Kirsty Cartwright UA SL 72% 1 72%
277 Colin Jackson U/A M50 71% 1 71%
278 Tom Davies Croft Ambry M60 71% 1 71%
279 Adam Stockwell Shrewsbury AC SM 71% 1 71%
280 Max Hale Mercia SM 71% 1 71%
281 Ken Wright WFRA M60 71% 1 71%
282 Nick Martin UA SM 71% 1 71%
283 John Linley Clwydians M60 71% 1 71%
284 Paul Thacker UA M40 71% 1 71%
285 Peter Oliver U/A M50 71% 1 71%
286 Graham Wood Ludlow M50 71% 1 71%
287 Ben Mayho Sytri SM 71% 1 71%
288 Alan Morris Shropshire Shufflers M65 71% 1 71%
289 Mark Lines Telford Harriers M45 70% 1 70%
290 Tim Jones Shropshire Shufflers M45 70% 1 70%
291 Gavin Fletcher Shelton Striders SM 70% 1 70%
292 Ian Marshall (2) Cambridge Harriers M60 70% 1 70%
293 Martyn Hodgson Saddleworth Runners M45 70% 1 70%
294 Majad Mohammed UA SM 70% 1 70%
295 Peter Hooper Fell Ponies M45 70% 1 70%
296 Stephen Oliver Shrewsbury AC M45 70% 1 70%
297 Peter Smith UA M50 70% 1 70%
298 Alan Jeavans UA M60 70% 1 70%
299 Christopher Hatton Helsby M55 70% 1 70%
300 Judith Newham Congeton Harriers L40 70% 1 70%
301 Kevan Naylor Barrow Runners M40 69% 1 69%
302 Shaun Tyas U/A M45 69% 1 69%
303 Dave Farrow Shropshire Shufflers M45 69% 1 69%
304 Tom Banks Razzers Runners M40 69% 1 69%
305 Katy Tarplee Evesham Vale RC L40 69% 1 69%
306 Christopher Joseph UA SM 69% 1 69%
307 Peter Bolton Red Rose M50 69% 1 69%
308 Nigel Elwell U/A M45 69% 1 69%
309 Rob Pilling UA SM 69% 1 69%
310 Chris Baker UA SM 69% 1 69%
311 John Hunt UA M40 69% 1 69%
312 David Tull Cambridge Harriers M65 69% 1 69%
313 Paul Oldfield Clwydian Range Runners M50 68% 1 68%
314 Ellen Ashton Oswestry Olympians L40 68% 1 68%
315 Martin Potter Clwydian Range Runners M60 68% 1 68%
316 Hugh Jobber Telford Harriers M45 68% 1 68%
317 Edward Roper Newport & District RC SM 68% 1 68%
318 Mike McCorkell Tattenhall Runners M40 68% 1 68%
319 Ainsley Wainwright UA SM 68% 1 68%
320 Duncan Jones Mercia M40 68% 1 68%
321 Jeff Wright Telford Harriers M50 68% 1 68%
322 Gillian Armstrong Congeton Harriers SL 68% 1 68%
323 Gill Stott MDC L50 68% 1 68%
324 Ian Bartram CP Joggers M45 67% 1 67%
325 Ian Ferguson U/A SM 67% 1 67%
326 Andy Todd Helsby M65 67% 1 67%
327 Carolyn Lee Shelton Striders L45 67% 1 67%
328 Michael Escolme Sandbach Striders SM 67% 1 67%
329 Nick Cox U/A M40 67% 1 67%
330 Rodney Jones Newport M60 67% 1 67%
331 Mick Fowler U/A M50 66% 1 66%
332 Eric Hanna UA M45 66% 1 66%
333 Sean Wileman Ivanhoe Runners M45 66% 1 66%
334 Daron Fincham Telford AC M45 66% 1 66%
335 Gill Thompson U/A SL 66% 1 66%
336 Glynn Bibby Newport SM 66% 1 66%
337 Gary Deane UA SM 66% 1 66%
338 John Rickus Telford Harriers M45 65% 1 65%
339 Darren Garey UA M40 65% 1 65%
340 J Murraycrisp Wrexham Tri M40 65% 1 65%
341 Stuart Morris Shropshire Shufflers SM 65% 1 65%
342 Brian Belfield Staffs Moorlands M60 65% 1 65%
343 Christine Lloyd Halesowen A & CC L50 65% 1 65%
344 Phillip Newman Mercia M45 65% 1 65%
345 Terence Whalley M Casuals M55 64% 1 64%
346 Greg Sturdy Nailsea M55 64% 1 64%
347 Diane Wynne Vegan Runners L40 64% 1 64%
348 Ruby Carr Saddleworth Runners SL 64% 1 64%
349 Felicity Doyle Congeton Harriers L50 64% 1 64%
350 Pete Doyle Congeton Harriers M50 64% 1 64%
351 Jon Thompson U/A M40 63% 1 63%
352 Don Hale Mercia M50 63% 1 63%
353 Tom Brereton UA M40 63% 1 63%
354 Ian Marshall Saddleworth Runners M40 63% 1 63%
355 Steven Pepper Springfield Striders SM 63% 1 63%
356 Marcia Spurling Shropshire Shufflers SL 63% 1 63%
357 Nick McCullagh Castlepoint M55 62% 1 62%
358 William Hammerton UA M60 62% 1 62%
359 Patrick Austin Cambridge Harriers M40 62% 1 62%
360 Mark Newall Cambridge Harriers M50 62% 1 62%
361 Alan Hodgkiss Telford AC M65 62% 1 62%
362 Jason Lee Aldridge SM 62% 1 62%
363 Gordon Trevor SAC M60 61% 1 61%
364 Pete Sturgess Long Eaton M45 61% 1 61%
365 Richard Bailey Shropshire Shufflers M65 61% 1 61%
366 Adrian Wynne Vegan Runner M40 61% 1 61%
367 Kirsten Airlie Todmorden Harriers SL 61% 1 61%
368 Ian Coates Staffs Moorlands M50 60% 1 60%
369 Neil Smith UA M45 60% 1 60%
370 Felix Morris Bayston Hill Salad Dodgers M45 60% 1 60%
371 Ian Clarke Stourbridge RC M55 60% 1 60%
372 Helen Hadebe Newport L40 60% 1 60%
373 Kevin Hudson UA M45 60% 1 60%
374 Rachel Storey Newport L40 59% 1 59%
375 Nick Hall UA M45 59% 1 59%
376 Brendan Georgeson U/A M40 59% 1 59%
377 Sandra Butcher Shelton Striders L60 59% 1 59%
378 Martin Griffiths Dark Peak SM 59% 1 59%
379 Graham Morgan U/A SM 59% 1 59%
380 John Batchelor NSRRA M40 58% 1 58%
381 Colin Prosser Chepstow Harriers M45 58% 1 58%
382 Sally Mcconville Dudley and Kingswinford L45 58% 1 58%
383 Michael Brady Nailsea M50 58% 1 58%
384 Gareth Wynne U/A M45 57% 1 57%
385 Kate Poyser U/A L40 57% 1 57%
386 Emma Key UA SL 57% 1 57%
387 Louise Woodvine Shropshire Shufflers SL 56% 1 56%
388 Richard Powell U/A SM 56% 1 56%
389 Gary Hall UA M40 56% 1 56%
390 Sarah Hall UA L40 56% 1 56%
391 Alison Bruckshaw UA L45 56% 1 56%
392 Pete Griffiths UA M55 56% 1 56%
393 Louisa Barter UA SL 56% 1 56%
394 Rebecca Cunnane UA SL 56% 1 56%
395 Andrew Seeley Nailsea M45 56% 1 56%
396 Lee Booth U/A SM 54% 1 54%
397 Kevin Saunders Bayston Hill Salad Dodgers SM 54% 1 54%
398 Lee Hebblethwaite UA SM 53% 1 53%
399 Peter Brady Nailsea M55 53% 1 53%
400 Grahame James Mercia M60 52% 1 52%
401 David Heath Newport M55 52% 1 52%
402 Azahal Mohammed UA M40 51% 1 51%
403 Tim Bird UA SM 50% 1 50%
404 John Sproson Mercia M65 47% 1 47%
405 Annie Jones Nailsea L55 46% 1 46%
406 Gary Simpson RAF SM 45% 1 45%
407 Mike Murray FRA M60 45% 1 45%
408 Lesley Pymm Bournville Harriers L55 45% 1 45%
409 Chris White UA M40 44% 1 44%
410 Richie Carroll London Irish M55 42% 1 42%
411 Chris Dawes LDWA M65 42% 1 42%