Long Mynd Valleys 2004

Race date: 
Sun, 08/02/2004 - 11:00am

Ave Leaders Time 1:52:58
POS NAME CLUB Cat TIME % LS
1 Tim Werrett Mercia SM 1:44:36 108.00
2 Andy Yapp Mercia SM 1:50:09 102.56
3 Geoff Ayers Cumberland FR M40 1:50:40 102.08
4 Andy Davies (2) Mercia SM 1:52:20 100.56
5 Tim Oaks U/A SM 1:52:41 100.25
6 Martin Humphries Stroud SM 1:52:51 100.10
7 Colin Lancaster Ludlow M40 1:55:17 97.99
8 Paul Cadman Mercia M40 1:55:38 97.69
9 Stephen Gilliland Bro Dysynni M40 1:55:39 97.68
10 Matt Scriven Malvern Hash SM 1:59:48 94.29
11 Rod Harris Long Eaton RC SM 1:59:59 94.15
12 Glen Davies Mercia M40 2:00:14 93.96
13 Andrew Carruthers Halesowen AC M40 2:04:30 90.74
14 Peter O Brian Eryri SM 2:04:43 90.58
15 Paul Dobson Springfield Striders SM 2:04:50 90.50
16 Robert Glover Pudsey & Bramley M40 2:04:59 90.39
17 Edward Davies Mercia M40 2:05:06 90.30
18 Chris Taylor Mercia M40 2:05:15 90.19
19 Dave Tait Dark Peak M50 2:05:39 89.91
20 Steve Boulby Denbydale Travellers M40 2:07:10 88.84
21 Matthew Clewes Mercia M40 2:07:14 88.79
22 Russel Mapp Ludlow M40 2:07:20 88.72
23 Noel Hogan Newport & Dist SM 2:07:42 88.46
24 Kevin Francis Shrewsbury AC SM 2:08:24 87.98
25 Martin Rea Springfield Striders SM 2:08:37 87.83
26 Andrew Mason Springfield Striders SM 2:08:55 87.63
27 Mike Blake Eryri M50 2:10:10 86.79
28 Jackie Lee U/A SL 2:10:50 86.35
29 Andrew Hearle U/A M40 2:10:53 86.31
30 Tracey Apps Springfield Striders SL 2:10:56 86.28
31 Geoff Pettengell Macclesfield Harr M40 2:11:41 85.79
32 Jim Bell Denbydale Trav M40 2:12:09 85.49
33 Adam Breaks Calder Valley M40 2:13:12 84.81
34 Ben Gregory Stockport M40 2:13:25 84.67
35 Andy Smith Telford AC M40 2:13:44 84.47
36 Simon Daws Telford AC M40 2:13:45 84.46
37 Mike Wardle Calder Valley M40 2:14:06 84.24
38 Stewart Bellamy Droitwich SM 2:14:34 83.95
39 Laura Kent Cheltenham Harr SL 2:15:23 83.44
40 Rod Sinclair Cirencester SM 2:15:35 83.32
41 Tim Parker Mercia M40 2:16:38 82.68
42 Paul Kent Cambridge Harr M40 2:17:02 82.44
43 David Johnston Mercia M40 2:17:14 82.32
44 Seb Phillips Betws Bro Machno SM 2:17:20 82.26
45 Nat Winfield U/A SM 2:17:30 82.16
46 Tina McQueen Eryri SL 2:17:43 82.03
47 Paul Archer Notts AC M40 2:18:24 81.62
48 John Sanders Telford Harriers SM 2:22:21 79.36
49 Richard Ford Long Eaton RC SM 2:22:27 79.30
50 John Coombes Mercia M50 2:22:47 79.12
51 Glen Coleman Long Eaton RC M40 2:24:52 77.98
52 David Holmes Preston M40 2:25:22 77.71
53 Ian Cowie Mercia M40 2:25:52 77.45
54 Gill Harris Mercia L40 2:26:35 77.07
55 Celia Mills Kenilworth SL 2:26:42 77.01
56 Vicky Musgrove Eryri L40 2:27:06 76.80
57 Gill Evans Shepshed L40 2:27:47 76.44
58 John Legge Springfield Striders SM 2:28:10 76.24
59 John Williams Springfield Striders M50 2:28:31 76.06
60 Anna Bartlett U/A SL 2:28:38 76.00
61 Ian Williams Springfield Striders SM 2:30:08 75.24
62 Samantha Ayers Cumberland FR SL 2:30:24 75.11
63 Clive Allison Long Eaton RC SM 2:30:28 75.08
64 Richard Sowden Worcester M40 2:31:38 74.50
65 Mark Newell Cambridge Harr M40 2:34:23 73.17
66 Ian Marshall Cambridge Harr M50 2:35:24 72.69
67 David Edge Staffs Moorland M40 2:35:27 72.67
68 Tim Jones Shropshire Shufflers M40 2:35:29 72.66
69 Peter Tremain Springfield Striders M50 2:35:30 72.65
70 Scott Lewis Telford Harriers M40 2:36:12 72.32
71 Phil Walters Long Eaton RC SM 2:37:18 71.82
72 Kenneth Johnson Springfield Striders M40 2:38:16 71.38
73 Rick Robson Mercia M40 2:38:36 71.23
74 Darren Ellis Ludlow SM 2:39:14 70.94
75 Mick Robinson Notts AC M40 2:41:35 69.91
76 David Tull Cambridge Harr M60 2:41:49 69.81
77 Peter Nesbits U/A M40 2:42:07 69.68
78 Robert Rodie Springfield Striders M40 2:42:34 69.49
79 Graham Parton Shrewsbury AC SM 2:42:46 69.40
80 Andrew Spredborough Ludlow M40 2:43:22 69.15
81 Neil Bradley Springfield Striders M40 2:44:50 68.53
82 Phil Blatch Mercia M50 2:48:09 67.18
83 Grahame Hughes Mercia M40 2:48:35 67.01
84 John Williams Shrewsbury AC M40 2:48:41 66.97
85 Peter Doyle Congleton Harr M40 2:49:12 66.77
86 Tim Brockington Springfield Striders M40 2:54:53 64.60
87 Chris Edwards Dark Peak SM 2:59:09 63.06
88 David Gould TRA M50 3:00:18 62.66
89 Richard Kemp Worcester M40 3:00:27 62.60
90 Derek Owen Shrewsbury AC M50 3:01:23 62.28
91 Arthur Clare-Hay Mercia M60 3:01:33 62.22
92 Peter Hamson Tring RC M50 3:04:41 61.17
93 Janet Hill Springfield Striders L40 3:08:26 59.95
94 Alex Hall Cambridge Harr M40 3:09:24 59.65
95 Lisa Garside U/A SL 3:11:27 59.01
96 Gordon Trevor Shrewsbury AC M50 3:11:50 58.89
97 Tony Vardy Long Eaton RC M40 3:13:17 58.45
98 Alison Bradley U/A L40 3:14:55 57.96
99 Alistair Gillan Springfield Striders SM 3:15:20 57.83
100 Jackie Sayer U/A L40 3:16:36 57.46
101 Jane Mapp Ludlow L40 3:16:39 57.45
102 Roger Canavan Amazing Feet M50 3:17:28 57.21
103 Maria Spurling Shropshire Shufflers SL 3:18:52 56.80
104 Judy Hatton Shropshire Shufflers L40 3:18:53 56.80
105 Les Pullen Cambridge Harr M40 3:19:16 56.69
106 Barry Thackery Dark Peak M60 3:19:22 56.66
107 Andrew Barbut U/A M40 3:21:43 56.00
108 David Chisman Droitwich M50 3:23:58 55.39
109 David Clark U/A SM 3:23:59 55.38
110 Joanne Sharpe Ludlow L40 3:26:38 54.67
111 Peter Hadley Cambridge Harr M50 3:45:25 50.11
112 Liz Hall North Devon RR L40 3:45:27 50.11
113 Eric Hall North Devon RR M40 3:45:28 50.10
114 R M Carroll London Irish M40 4:28:21 42.10
115 Jean M Drisco Springfield Striders L50 4:29:44 41.88
116 Steve Turk Shrewsbury AC SM dnf
117 John Bronze Springfield Striders M50 dnf
118 Jilli Bronze Springfield Striders L40 dnf
119 Pez Bullen Keswick AC SM dnf