Wrekin Fell Race 2004

Race date: 
Sun, 04/04/2004 - 11:00am

Pos Name Club Cat. % L/S
1 Robin Sedman-Smith Telford AC M 0:41:55 106
2 Colin Lancaster Ludlow Runners M40 0:42:48 103
3 Andy Smith Telford AC M40 0:43:28 102
4 Mick Ligema Ludlow Runners M40 0:43:58 101
5 Noel Hogan Newport & District M 0:44:26 100
6 Edward Davies Mercia M40 0:44:35 99
7 Nathaniel Winfield Pennine Fell Runners M 0:44:53 99
8 Simon Daws Telford AC M40 0:45:07 98
9 Jamie Davies Telford AC M 0:45:39 97
10 Charles Ashley Wrexham AC M40 0:45:43 97
11 Russell Map Ludlow Runners M40 0:46:52 94
12 Steve Jones Eryri Harriers M40 0:46:57 94
13 Mark Fenn Telford AC M 0:47:13 94
14 David Jones Telford Harriers M 0:47:43 93
15 Anthony Nicholls Wrekin Road Runners M 0:48:03 92
16 Tim Jones Shropshire Shufflers M40 0:48:42 91
17 Vaughan Griffiths Maldwyn Harriers M 0:48:47 91
18 Billy Llewellyn Telford AC M40 0:49:14 90
19 John Currie Royal Sutton Coldfield AC M50 0:49:21 90
20 Phil Gray Telford Harriers M 0:49:23 90
21 David Cheshire Maldwyn Harriers M 0:49:27 89
22 Andrew Lewis Shrewsbury AC M40 0:49:31 89
23 Mike Blake Eryri Harriers M50 0:49:44 89
24 Andy Starling Lee Matthews Blackbelt
Academy
M 0:49:57 89
25 Victoria Musgrove Eryri Harriers L40 0:50:57 87
26 Paul Sanderson Telford AC M50 0:51:21 86
27 Rich Robson Mercia M40 0:51:52 85
28 Glyn Roberts Shropshire Shufflers M 0:52:07 85
29 Grahame Hughes Mercia M40 0:52:14 85
30 Andy Heath OD M40 0:53:10 83
31 Terry Davies Ludlow Runners M50 0:54:01 82
32 Alan McDonald Telford AC M50 0:54:20 81
33 Derek Owen Shrewsbury AC M50 0:54:46 81
34 Jon Box Unattached M40 0:55:41 79
35 Peter Nesbitt Unattached M40 0:56:16 79
36 Ian Beattie Telford AC M40 0:58:16 76
37 John Brown Newport & District M50 0:58:19 76
38 Michael Edwards Wrexham AC M60 0:58:36 76
39 Alison Bradley Unattached L40 0:58:39 75
40 Alan Hodgkiss Telford AC M50 0:59:35 74
41 Alison Lewis Telford Harriers SL 0:59:54 74
42 Mick Edwards Dark Peak Fell Runners M60 1:00:14 73
43 Barrie Nicholas Mercia M60 1:01:23 72
44 Anne Thorpe Ludlow Runners L40 1:02:24 71
45 Neal Goodchild Telford AC M50 1:02:54 70
46 Gordon Trevor Shrewsbury AC M50 1:03:18 70
47 Jackie Sayer Unattached L40 1:03:27 70
48 Julian Page FRA M40 1:05:27 68
49 Caroline Fordham Unattached SL 1:10:29 63
50 Geoff Gartrell Wrexham AC M60 1:12:13 61
51 Henry Teszke Shropshire Shufflers M50 1:12:18 61
52 Chris Dawes LDWA M60 1:12:53 61
53 Olivia Glasken Unattached SL 1:15:23 59